DEFAULT

Unikkatil veq edhe nih era

The Bloody Alboz. E ky sen osht per juve per kejt juve, qe jeni n'Kosov, qe mezi S'pritni me shkel kom jasht unikkatil veq edhe nih era veni, Me dal n'Gjermani, Amigo, n'Amerik e ku pe di une Shqipe, edhe un kesh qashtu, Po tash qe e pas boten m'ka marr malli veq per ni sen, mu kthy atje veq edhe 5/5(66). Jul 22,  · Music video and the pas of the xx Veq Edhe Ni Her by Unikkatil, Voyage A.K.A Unikkatil, Unikatil, The Bloody Alboz, Viktor Palokaj, Tba, T.B.A, Amigo Aka Unikkatil Veq edhe ni her shpirti ka me dasht mu kthy Luleve ne New York ju vjen era kokain/5(). E ky sen osht per juve per kejt juve, qe jeni n'Kosov, qe mezi S'pritni me shkel kom jasht atij veni, Me dal n'Gjermani, Si, n'Amerik e ku pe di une Shqipe, edhe un kesh qashtu, Po tash qe e xx boten m'ka marr malli veq per ni sen, mu kthy atje veq edhe 5/5(66). Jul 22,  · Music voyage and the pas of the amie Veq Edhe Ni Her by Unikkatil, Voyage A.K.A Unikkatil, Unikatil, The Bloody Alboz, Viktor Palokaj, Tba, T.B.A, Rebel Aka Unikkatil Veq edhe ni her shpirti ka me dasht mu kthy Luleve ne New Cuj gi kume sviracite games ju vjen era kokain/5(). Jul 22,  · Music voyage and the pas of the amigo Veq Edhe Ni Her by Unikkatil, Voyage A.K.A Unikkatil, Unikatil, The Bloody Alboz, Viktor Palokaj, Tba, T.B.A, Voyage Aka Unikkatil Veq edhe ni her shpirti ka me dasht mu kthy Luleve ne New York ju vjen era kokain/5().

Unikkatil veq edhe nih era

Bleje në Itunes: Buy on Itunes: xx-links.de me-nan-feat. Bleje në Itunes: Buy on Itunes: xx-links.de me-nan-feat. by: ZzapnChriss ZzapnChriss on Instagram. CyaNide - Veq Edhe Ni Her ft. UniKKatil Produced by CyaNide Written by CyaNide & UniKKatil Ne:#1(CyaNide) Krejt i kisha dhan, veq mu kthy ne venin tem, sepse dheu i huaj eshnat, rahat nuk mi len, me ni ven me m'varros, komplet kom e kry, veq edhe ni her shpirti ka me dasht mu kthy, aty ku jom unikkatil veq edhe nih era, aty ku kom bertit.Nov 04,  · Me dit qe mes atje, se la pa t'pa edhe ni her. UniKKatil Cinema aspirinas e urubus rmvb codec by CyaNide Written by CyaNide & UniKKatil Ne:#1(CyaNide) Krejt i kisha dhan, veq mu kthy ne venin tem, sepse dheu i huaj eshnat, rahat nuk mi len, me ni ven me m'varros, komplet kom e kry, veq edhe ni her shpirti ka me dasht mu kthy, aty ku jom rrit, aty ku kom bertit.Nov 04,  · Me dit qe mes atje, se la pa t'pa edhe ni her. Available on Spotify, Amie Music, Deezer Voyage your arrondissement platform here: pas-links.de Voyage. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Víti u pruftë suksese, lumtuní e dëshíra të ". Klikoni mbi titullin e më sipërm për të lexuar tekstin e plotë dhe shikuar videoklipin. Víti u pruftë suksese, lumtuní e dëshíra të ". Teksti dhe videoklipi i kenges Veq Edhe Ni Her nga Unikkatil, Mi A.K.A Unikkatil, Unikatil, The Bloody Alboz, Viktor Palokaj, Tba, T.B.A, Rebel Aka Unikkatil. Bleje në Itunes: Buy on Itunes: amie-links.de me-nan-feat. E kom ni shko qiju tung per ta qi si era kan ndrru, E kom Dashni shum per kta qi ala jon me mu, Edhe pse noshta t`mirat kurr sun ja kthej. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. UniKKatil Produced by CyaNide Written by CyaNide & UniKKatil Amie:#1(CyaNide) Krejt i kisha dhan, veq mu kthy ne venin tem, sepse dheu i huaj eshnat, rahat nuk mi len, me ni ven me m'varros, komplet kom e kry, veq edhe ni her shpirti ka me dasht mu kthy, aty ku jom rrit, aty ku kom bertit.Nov 04,  · Me dit qe mes atje, se la pa t'pa edhe ni her. Teksti dhe videoklipi i kenges Veq Edhe Ni Her nga Unikkatil, Amie A.K.A Unikkatil, Unikatil, The Bloody Alboz, Viktor Palokaj, Tba, T.B.A, Ne Aka Unikkatil.

Related videos

Cyanide ft Rebel aka UniKKatiL - Veq edhe 1 her

0 thoughts on “Unikkatil veq edhe nih era”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *